Marathon Weight Acquire

potěšen v pátek!

V lednu jsem byl velmi odstraněn o svých cílech pro tento rok. Jedním z nejlepších je dostat se k cílové váze. Dokonce jsem spustil kartu hubnutí, abych si pomohl udržet se zodpovědný. S intuitivním jídlem jsem začal dělat opravdu dobře a velmi pomalu se rozsah snížil.
Moje nejnovější videa

Během návrhu zůstává zdravý během ohniska COVID19
Běh návrhu, který zůstane zdravý během ohniska koronaviru. Můžete běžet a také chodit venku během pobytu v domě? Zde je ukazatel, který vám pomůže zabránit dotyku vaší dohody …

Více videí

0 sekund 2 minut, 25 sekund

Další
Dostal jsem test Covid-19
05:16

Žít
00:00
08:21
02:25

Kolem srpna/září jsem doporučil příčinu a také jsem pokročil. Dokonce jsem se dostal na 149,6 2. září. To je pro mě obrovská nabídka!

Ale to byl také můj „Monster Month Month of Marathon Training“ (měsíc, kdy děláte nejvíce kilometrů a také si můžete požívat chuť fotbalového hráče s vysokou institucí) a také to nezůstalo dlouho.

Někteří lidé získávají silový trénink na maraton. Udělal jsem, mám spoustu dobrých přátel, kteří mají. Neběžíte maratonem, aby zhubly. Provozujete maraton ze všech pozoruhodných důvodů, proč spustit maraton.

Takže jsem získal zpět to, co jsem ztratil, stejně jako jsem zpět na Square One. Jsem z toho trochu frustrovaný, ale také se mi ulevilo, že maratón je za mnou, stejně jako se mohu znovu zaměřit na výcvik Stamina a také pracovat na mých chudých občerstveních.

Od plavby a porozumění, že odcházím na útěk po dobu jednoho týdne, bylo obtížné se vrátit na trať zpět na trať. Ale stanovím pravidelný plán pro svůj návrat:

3 obtížné běhy, 1 zábavný běh

2 dny výcviku vytrvalosti, 1 den jógy

Sledování kalorií, abych zůstal pod 2000 – stále dodržuji intuitivní stravování, ale moje maratonová chuť k jídlu skutečně zkreslila typické části i občerstvení. Chci se ujistit, že to ještě není 3 000 kalorií denně, jako to bylo na chvíli!

A budu znovu aktualizovat stránku hubnutí, až se každý týden vrátím.

Minulý týden Roni uvedla něco, co se mi na jejím blogu líbilo: „Mám cíl na hubnutí, ale je to sekundární k mému způsobu života.“

To se mi líbí! I když je to konec října, stejně jako jsem zpět tam, kde jsem byl v lednu, cítím se ze sebe šťastný za to, co jsem letos dosáhl. Jsem zpátky na trati a potěšením s mým pokrokem.

Dnes ráno jsem se probudil před sluncem na pár kilometrů. Musím být v práci brzy a střílet na 6 mil. Ani náhodou. To byl velký selhání. Moje nohy se cítily vyčerpané a také jsem sotva dostal do 4.

Snídaně byla bagel s PB a dýňovým máslem a banánem. Vejce na boku.

Ahhhh! Zítra ráno odjíždím do Panamy! Nemůžu tomu uvěřit. Mám krátkou pracovní směnu a pak se bavím!

Otázka: Jaký je váš nejlepší zdravý zvyk?

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Neustále si vybíráte:

Nejvyšší seznam běžících cílů pro nový rok

Nejvyšší seznam běžících cílů pro nový rok

Nejvyšší seznam běžících cílů pro 2022. Novoroční běh cílů Workbook zcela zdarma průvodce, aby nastavil vaše nejlepší běžecké cíle!

Nejvyšší běžící tréninkový program pro všechny úrovně

Nejvyšší běžící tréninkový program pro všechny úrovně

Nejlepší běžecký plán pro začátečníky, nové běžce a zábavný trénink. 12 týdnů 5k 10k a také poloviční maraton online závod

Běh je VNejlepší metoda zhubnout, ale …

Běh je nejlepší metoda zhubnout, ale …

Přesně jak zhubnout běh a také potěšení z cesty. Návrhy na hubnutí s během. přesně jak potěšit běh, a také cítit goo

Marathon Training Den 1 – Video deník?

Marathon Training Den 1 – Video deník?

Začněte Marathon Training Journal. Den 1 zkontrolujte po mém dlouhodobém běhu. Běh a také recepty každodenní aktualizace po dobu příštích 90 dnů

AFC Half Marathon Race Rekapitulace a fotografie

AFC Half Marathon Race Rekapitulace a fotografie

Nejlepší americké město (San Diego) Half Marathon Race výsledky i rekapitulace. AFC Half Marathon Photos. Běží

Poloviční maraton v 10 týdnech tréninkové plánu, stejně jako výpis závodů a tipy

Poloviční maraton v 10 týdnech tréninkové plánu, stejně jako výpis závodů a tipy

Plán tréninku na polovinu maratonu. Úplně 10 týdenní polovina maratonské rutiny s běh a natáhnutí. Závody zabalení výpisu

⚡ Shareaholic

.

Author: tiwbz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *