Trick Stretch pro těsné hamstringy

běžící nápad – zkuste tento úsek hamstring

Získejte mnohem více z další relace s tímto menším úpravou na neuvěřitelně prominentní úsek. Mějte na paměti, že se vždy nakopnou zpět na úsek, dýchejte a zastavte, pokud existuje nějaký druh bolesti. Stejně jako pokud jste mnohem více vizuálního studenta – natočil jsem 9 sekundové video Instagram, které si můžete prohlédnout přímo zde – @RuneatrePeat.

Hamstring Stretch Hack

Za prvé, co ne udělat = nezamkněte koleno a ohněte nohu. Může to mít pocit, že natahuje vaše telata nebo zadní část nohy, protože je to těsné. Může to však být jen napětí z vaší přímé nohy a také to opravdu nezasáhne ideální oblast, kterou se snažíte natáhnout.

Pokud normálně uzamknete nohu a pak se přeložte … zkuste to normální metodu a také zaplatíte úrok za to, jak se to cítí. Poté vyzkoušejte tuto metodu a poznamenejte si rozdíl.

Jak natáhnout hamstring

1. Umístěte nohu na nízkou lavičku nebo krok, kde můžete bezpečně zachovat rovnováhu a protáhnout. Musí být nižší než výška kolena. Pro tento úsek funguje obrubník.

2. Poněkud ohýbejte koleno a poněkud nasměrujte prsty na nohou od těla. Přesně kolik ohýbá závisí na vaší flexibilitě. Můžete to změnit v dalším kroku, když se kopete zpět do úseku.

3. Velmi pečlivě závisí dopředu, dokud necítíte úsek. Musíte to cítit ve svém hamstringu, ale také můžete cítit úsek v zadní části vašich telat (zejména pokud jsou těsné). Pauza, kde cítíte úsek, a také nechte své tělo kopat zpět do něj. Dýchat. Držte ji po dobu 15 až 30 sekund a poté přepněte nohy. (Držte ji déle, pokud si vaše tělo užívá úsek nebo kratší, pokud jste nepříjemní.)

Netlačte se do bodu nepohodlí nebo bolesti. To vás jen způsobí, že jste napjatý! Zastavte, pokud cítíte jakýkoli druh bolesti.

Zaměřte se na kopání zpět do úseku. Zaplaťte úrok přesně za to, jak se cítí, jako by to byl rozdíl mezi ideální nohou i levou nohou (všimněte si to ve vašem spuštěném protokolu).

Jak daleko můžete dosáhnout nebo ohýbat, nyní není rozhodujícím ideálem. Cílem je vhodně upřednostnit protahovací těsné oblasti a také přihlásit se s tělem. Integrujte tento krok do vaší normální natahovací rutiny.

Neustále se rozhodněte:

3 jednoduché protažení pásma IT

5 nápadů na zotavení publikování běhu

Pěna rolí v natahování

Sledujte @RuneatrePeat na Instagramu pro každodenní nápady a aktualizace!

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Opatření pro tyto:

5 jednoduchých nápadů pro protažení po běhu

5 jednoduchých nápadů pro protažení po běhu

přesně jak se protáhnout po běhu. 5 nápadů, jak začít protahovat pro běžce. přesně jak běžně, stejně jako přesně jak dlouho musíte strech i E

3 jednoduché protažení pásma IT

3 jednoduché protažení pásma IT

3 jednoduché úseky pro běžce. Můžete udělat tyto IT pásmo téměř kdekoli po běhu. Nejlepší úsek pro

21denní protahovací obtížnost den 1

21denní protahovací obtížnost den 1

Vítejte na 1. den z 21denní výzvy! Jsem rád, že se k nám připojíte! Denně na další 3 týdny budeme stret

21denní protahování pro běžce 2. den

21denní protahování pro běžce 2. den

Ahoj! Je to 2 denf Stretch Challenge … Dnešní krok je úsek krku. Je to nesmírně základní, ale cítí se tak dobře! Tohle je

21denní protahovací potíže den 4-ramenný úsek

21denní protahovací potíže den 4-ramenný úsek

Ahoj! Jak to jde? Jsme 4. den natahové výzvy. Doufám, že se dostanete do rutiny natahování na LEAS

Musíte se protáhnout nebo pěnovou rolku po běhu a také OC Half Marathon Recap Podcast 79

Musíte se protáhnout nebo pěnovou rolku po běhu a také OC Half Marathon Recap Podcast 79

OC Half Marathon výsledky i rekapitulace. Nápady na den závodu a také hodnocení kurzu. stejně jako pěnové válcování vs. protahování – což je b

⚡ Shareaholic

.

Author: tiwbz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *