Čas na večeři!

Po několika chladných večeřích na stole Ben a také jsem vyhlásil čas na večeři v 19:00. Tato metoda chápe, kdy by měl být dům, stejně jako chápu, kdy budu jíst večeři a mohu podle toho naplánovat své občerstvení. Věřím, že mezi 3 a 16:00 je ten nejlepší čas pro mé odpolední občerstvení, takže mám hlad na večeři. Máte čas na večeři? Nikdy předtím jsem žádný neměl, ale zkoušíme celou tuto věc s manželstvím a také chceme společně jíst večeři? Přesně jak roztomilé.

V situaci jste přemýšleli, jak vypadám, když se dostanu z práce z práce … Snažil jsem se diskutovat o Buddy, že vypadám, jako bych přicházel z procházky z této části – nefungoval, když se vrátím domů. To je od té doby, co jsem modifikoval z pěkného, ​​pracovního oblečení a také jsem si oblékl oblečení pro můj „dojíždějící“ dům?
Moje nejnovější videa

Marathonský tréninkový den 4
Marathon Training Journal Den 4 Zkontrolujte

Více videí

0 sekund 1 minuta, 21 sekund

Další
Jak provést trénink dolního těla pro běžce a
03:09

Žít
00:00
08:21
01:21

Očekávalo se, že moje odpolední občerstvení bude toto … ale nakonec jsem vyhodil jogurt pro baru Kashi. Bylo to dobré, ale jogurt by byl mnohem lepší?

Také jsem měl několik z těchto skutečných shluků North Nut. Podnik mě poslal přes několik vzorků jejich dobrot a to byl ten první, který jsem otevřel. Musím říci, že jsou chutné! Stejně jako jsem minulý týden poslal nějaké na Benově oběd a také se na ně zeptal, a uvedl, že je má rád! Dvě velká hodnocení v jednom a také jsme nezkoušeli ostatní vzorky?

Zde jsou statistiky výživy.

Moje jediné váhání s nákupem je, že 5 klastrů je velikost porce. Je pro mě těžké zastavit se v 5! Pokud je však zabalíte na oběd, je to perfektní. Můžete se potěšit v klastrech a také spravovat součást?

Navštivte True North Site pro kupón 1,00 $! Nechám ti pochopit, čemu věřím také o ostatní druhy?

V sobotu byla večeře z indického jídla …

A opravdu jsem si opravdu přál dezert, takže jsem měl hrst čokoládových lupínků, než jsem se rozhodl vyrobit skořicový toast s čokoládovými lupínky! O něco později jsem toužil po horké čokoládě a Ben mi připomněl, že jsme si koupili čokoládu v Guatemale, která se ukázala jako] pro výrobu (mexické) horké čokolády! Už jste někdy měli Abuelitu? nejlepší horká čokoláda vůbec. Rozbijete kousky čokoládové tyčinky a smícháte ji s mlékem.

Je to ochucené skořicí a dalšími kořeními – připomíná mi to mou tetu Martha, protože jsem si vzpomněl, že si to dělá pro mě, stejně jako moje bratranci? Kecy – dostal jsem velké množství e -mailů o tom, jak se zdá, že můj snížený měsíc měnícího měsíce bolí mé intuitivní stravování. Po hodně přemýšlení, souhlasím. Jakmile jsem řekl, nebudu jíst něco, co je mým instinktem jíst! Je to nesmírně frustrující, ale roky omezení/bingingu mi úplně zašroubovaly hlavu i tělo.

Mám pocit, že je to naprostý policista, aby uvedl, že zastavuji své úsilí o snížení svinstva? Takže se budu i nadále snažit jíst potraviny, díky nimž se cítím skvěle, a dobře mě pohánějí! Ale nebudu se omezovat na x počet lahůdek týdně.

Moje malé cíle každý týden se staví na sobě, mám s nimi dobře, takže budu pokračovat

1. Nejíst 30 minut poté, co se vrátím domů

2. Kartáčování zubů po večeři/dezertu a také zavření kuchyně

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Author: tiwbz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *